Hledáme jméno pro střediskový časopis

Drazí bratři, drahé sestry,

jelikož členové našeho střediska mají co říct, byli bychom rádi, aby k tomu měli prostor. A pokud mají na srdci něco zajímavého, aby s tím neváhali přijít. Kam přijít? Svými texty jakéhokoliv charakteru, ale také třeba zajímavými obrázky či jinými výtvory, budete moct přispívat pravidelně či nepravidelně do našeho střediskového časopisu, který se již klube na svět.

Ovšem bylo by dobré mu ještě před narozením vymyslet nějaké pěkné jméno. Proto prosím, pokud kohokoliv napadá nějaký název časopisu, který by se hezky pojil s naším střediskem, ať svůj návrh názvu pošle na e-mailovou adresu dreppe@skautiroztoky.cz. Tam můžete posílat i své texty, pokud se vám již třeba válejí bez povšimnutí v šuplíku.

Na spolupráci se těší
Dřeppe