Oddíl
Ze střediska
Skautský bazar

info@skautkyroztoky.cz

Skautská registrace pro skautský rok
Registrace se platí ve dvou částech:
1. část registrace do 15.října 500,-Kč/člen
2. část registrace do 15.ledna 500,-Kč/člen
Do těchto termínů musíte nahlásit pověřeným činovníkům, že chcete být registrováni a provést platbu.
Platbu je možno provést :
1. Na účet střediska 162832379/0800; VS - rodné číslo dítěte, do poznámky jeho jméno, popř. oddíl do kterého chodí. Jinak odeslané platby nemohou být identifikovány!
2. Nebo v hotovosti do rukou pověřeného činovníka.
Pro každý oddíl platí, že v první části registrace (říjen) na každých 10 zaplacených registrací v tomto oddíle jsou možné další dvě registrace zdarma. (Rozhodnutí o postupu při určení výjimek plateb je v pravomoci vůdce oddílu.) Druhou část (v lednu) platí všichni bez výjimky.
Pověření činovníci :
Skauti – Lukáš Hejduk – Azor
Vlčata – Tomáš Treichel - Dřeppe
Roverský kmen - Tomáš Treichel - Dřeppe
1. oddíl skautek – Tereza Hůlková - Uzlík
Kmen dospělých – Vlaďka Hůlková - Amálka
Projednáno a schváleno střediskovou radou 17.června 2010.
Toto rozhodnutí nabývá platnosti dnem schválení, platí do odvolání či do změny.

Středisková trička
Tričko si je možno zakoupit v předtáborové slevové akci za 200 Kč u vdení oddílu na oddílových akcích v Osadě.

Zapůjčení stanu a krokoměru
Stan
Do stanu se vejdou čtyři dospělé osoby, menších i pět. Stan má naprosto nepromokavé tropiko i podlážku a tak se nemusíte bát jet na výlet, i když vám nebude počasí zrovna dvakrát přát. Taktéž máte k dispozici dva vchody, abyste se při nočním „venčení“ navzájem moc nepokopali.
Podmínky půjčení: stan je k dispozici všem členům našeho střediska a je trvale uložen u Janka (janek@skautiroztoky.cz, 723894543). Za stan a stav v jakém se vrátí je
vždy zodpovědný ten, kdo si ho půjčí. Stan se vrací suchý (postaví se uvnitř dokud nevyschne),
čistý(vyklepaný nepořádek zevnitř a umyté bláto či jiná špína), pokud možno neponičený. Pokud k
poškození dojde, je třeba na to upozornit a podle okolností se poškození vyřeší.
Krokoměr
Krokoměr-jde o jednoduchou věcičku, která díky čidlu zaznamenávající otřesy, měří počet vašich kroků a ty automaticky převádí na ušlou vzdálenost. Již žádné dohady o tom, kolik měřil váš jednodenní výlet či týdenní puťák. Český návod je přiložen, s tím, že délka kroku by již měla být univerzálně nastavena.
Podmínky půjčení: krokoměr je uložen na stejném místě jako deskové hry a pro jeho půjčení platí stejná pravidla jako pro půjčování deskových her.