Registrace 2018

připomenutí registrace – pro ty, co v září nezaplatili celou částku (1000,- Kč)                                                                 – termín odvezdání do 11.1.2018, platba je vhodnější na účet  nebo v hotovosti

Inf registrace 2017-2018.docx

Plánujeme nové skautské průkazky vydávané Junákem – i když jsme děvčata fotili již v září na schůzkách, některé se moc nepovedly. Pokud chcete jinou fotografii, prosíme ji zaslat na oddílový mail do 11.1. 2018. Náhled fotografií zaslán mailem.

Požadavky na fotografii: fotografie musí být osobní, průkazková (reálný portrét na jednobarevném pozadí) a přiměřeně stará. Fotografie bude používána i pro tiskové výstupy, proto je doporučené rozlišení alespoň 1200×1600px (při jiném bude fotografie přepočítána, případně oříznuta na potřebný formát 3:4). Po nahrání souboru budete moci označit čtvercový výřez používaný pro miniaturu osobní fotky ve skautISu i na skautských webech. (staženo: is.skaut.cz)