Od 3. prosince se ve skautských oddílech vracíme k prezenční činnosti. Končí zákaz běžné skautské (a obdobné) činnosti, platný od 9. října.

Za jakých podmínek může od 3.12. probíhat skautská činnost

• Uvnitř se může potkat skupina až 10 osob. Roušky vždy.
  • Venku se může potkat skupina až 50 osob. Roušky v zástavbě povinně při kontaktu bližším než 2 metry.
  • V rámci skupiny (uvnitř i venku) je doporučeno udržovat odstupy. Povinné nejsou.
  • Pro další podmínky čtěte uvedená aktuální Skautská koronavirová doporučení, až na výjimky se vracíme do situace před 9. říjnem.

Od 7.12. obnovujeme prezenční činnost 1. oddílu skautek – benjamínci, světlušky a skautky. Podmínky schůzek viz mail.

Akce Zdobení stromečku je naplánována na 18.12. – info doplníme

Schůzky v týdnu před Štědrým dnem (21. – 27. 12. 2020) NEPROBĚHNOU. Avšak v tomto týdnu máme v plánu uskutečnit kratičká setkání ve Velkých Přílepech a v Roztokách, kam si budete moci dojít pro Betlémské světlo a odnést si ho do vašich domovů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.