Aktualizované informace k víkendové akci v Osadě

Skautky

pátek

sraz  v 17 hodin, konec ve 20 hodin v Osadě /hra mimo Osadu/sportovní oblečení, čelovka, reflexní vesta, pití, večeře, věci na schůzku, ústenka

sobota:

sraz v 9 hodin, konec ve 21 hod v Osadě, v kroji, oblečení dle počasís sebou vybavení na schůzku, jídlo (oběd a svačiny) a pití 1,5l, pláštěnka, kapesný, ústenka, v Osadě si je možné nechat zpěvník, čelovku a 2x brambor, večeři si uvaříme společně

Světlušky

pátek

sraz v 17 hodin,  konec ve 20 hodin v Osadě, budeme opékat buřty /zajistíme/sportovní oblečení, čelovka, zpěvník, pití, věci na schůzku, víčko od ešusu, ústenka

sobota:

sraz v 9 hodin, konec ve 21 hod v Osadě, v kroji, oblečení dle počasís sebou vybavení na schůzku, jídlo (oběd a svačiny) a pití 1,5l, pláštěnka, kapesný, ústenka, v Osadě si je možné nechat zpěvník, čelovku a 2x brambor, škrabka na brambory, večeři si uvaříme společně 

Benjamínci

sobota

sraz v 9 hodin, konec ve 21 hod v Osadě, v kroji benjamínků, oblečení dle počasís sebou vybavení na schůzku, jídlo (oběd a svačiny) a pití 1-1,5l, pláštěnka, kapesný, ústenka. v Osadě si je možno nechat, čelovku a 1x cibule, škrabka na brambory, večeři si uvaříme společně 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.