Materiální pomoc v Roztokách

Milí rodiče, jistě jste zaznamenali aktivitu Roztoky pomáhají Ukrajině: https://sites.google.com/roztoc.cz/roztoky-pomahaji/aktu%C3%A1ln%C4%9B , mnozí z Vás již materiálně či jinak přispěli a pomohli. Aktuálně se potýkáme s nedostatkem peřin, polštářů, spacáků, případně ložního povlečení, prostěradel a ručníků. Prosíme, pokud Vám výše zmíněné doma přebývá, doneste v následujících dnech čisté, připravené k použití, zabalené v igelitových pytlích, na zadní verandu roztocké knihovny (Jungmannova 966). Pokud nabízíte i jiné využitelné hmotné věci (například matrace), prosím zapište je do tabulky https://sites.google.com/roztoc.cz/roztoky-pomahaji/aktu%C3%A1ln%C4%9B . Zároveň sháníme dočasné skladovací prostory pro všechny věci, které nashromáždíme. Proto prosíme, pokud máte volný prostor (např. garáž), který byste byli ochotni poskytnout, ozvěte se. Moc děkujeme ! Za roztocké skautky a skauty a za roztocký ubytovávací štáb

   Petra Farghali – Kvítko, 603 288 033, Petra@danae.cz