Chci se přidat

Náš oddíl tvoří tři věkové kategorie. Nejstarší děvčata (2.tupeň ZŠ) tvoří družinu skautek. Dále děvčata (2.-5. třída  ZŠ) tvoří šestku světlušek a nejmladší holčičky (předškoláci od 5. let a 1. třída ZŠ) tvoří družinku benjamínků.

Co ti oddíl nabízí

• pravidelné schůzky plné nových her a soutěží
  • navázání nových přátelství
  • poznávání nových věcí
  • výpravy do přírody jednodenní i vícedenní
  • rukodělné práce z různých i přírodních materiálů
  • poznávání okolí, naší vlasti, přírody
  • nejen skautské dovednosti
  • zpívání a nové písničky
  • všetranný rozvoj
  • letní tábor

Máš-li zájem vstoupit do našeho dívčího skautského oddílu a společně s námi zažít spousty legrace a dobrodružství, přijď se za námi podívat do skautské Osady na jednu ze schůzek. Naší klubovnu najdeš v Máchově ulici za hasičským sborem a tenisovými kurty.

V letošním školním roce 2018/2019 se scházíme:

• Benjamínci  (předškoláci a 1. třída) v úterý 16,45 – 18,00 hodin
  • Světlušky (2.-4. třída) ve středu od 16,30 -18,00 hodin
  • Skautky (od 5. třídy) v pondělí od 16,45-18,45 hodin

Kontakt: vůdkyně oddílu: Tereza Hůlková                            zástupkyně: Petra Hušková
tel.: 220 911 830/777 178 503                                                  tel.: 776 611 458
email: tereza.hulkova@seznam.cz                                           email: xpetrah@gmail.com

Oddílový email: info@skautkyroztoky.cz